D’S Damat, Eskişehirspor’un resmi giyim sponsoru oldu

Dünya erkek modasının önemli firmalarından D’S damat, Eskişehirspor'un resmi giyim sponsoru oldu.

D’S damat, Eskişehirspor'un sporcuları, teknik ve idari kadroları için markanın sürdürülebilir moda anlayışını destekleyen konforlu bir şıklık sunacak. Erkek modasında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Orka Holding, spora ve sporcuya verdiği desteği Eskişehirsporu ile sürdürüyor. Orka Holding, D’S Damat markasıyla Eskişehirspor ile resmi giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Dünya erkek modasının yükselen yıldızı D’S damat, anlaşma kapsamında sporcular, teknik ve idari kadrolar için markanın sürdürülebilir moda anlayışı hedeflerini de destekleyen özel bir koleksiyon hazırlayacak. Ekosisteme saygılı ve yüksek teknolojiye dayalı bir üretimle hazırlanacak koleksiyon, özel ürünlerle günün her saatinde konforlu bir şıklık sunacak.  

Konuya ilişkin protokol anlaşması, bugün Eskişehirspor Yeni Stadyumu’nda düzenlenen törenle imzalandı. Protokol imza törenine Kulüp Başkanı Mustafa Akgören ile Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Arar katıldı.İmza töreninde Kulüp Başkanı Mustafa Akgören ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Arar konuşmalarına başlamadan önce dün helikopter kazasında kaybettiğimiz şehitlerimizin ailelerine sabır, milletimize başsağlığı dileyerek acılarını paylaştıklarını ilettiler.

Kurumsallaşma çalışmalarımızın bir sonucu

Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla ilgili konuşan Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören; “Kulübümüzün kurumsallaşması adına çalışmalar yapıyoruz. Ülkemizin en önemli giyim markalarından biri olan D’S Damat firması ile güzel bir işbirliğine imza attık. D’S Damat sponsorluğu da kurumsallaşma çalışmalarımızın bir sonucu. Kendilerine bize göstermiş oldukları yaklaşımdan ve desteklerden dolayı teşekkür ederim. Sportif başarı olarak kötü günlerden geçsek de ülkemizin en önemli firmaları ile sponsorluk anlaşmaları yapabiliyoruz. Eskişehirspor’un ne kadar önemli bir marka olduğunu bir kez daha bu sayede görebiliyoruz. Altın yere düşmekle pul olmaz diye bir söz vardır. Eskişehirspor’da ait olduğu liglere en kısa zamanda dönecektir. Bu kötü günlerde bile destek veren D’S Damat firmasına şahsım ve camiamız adına çok teşekkür ederim. Anlaşmamızın uzun soluklu olmasını ve her iki aile için de hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Arar, sporda yarım asrı aşan tecrübesiyle Anadolu’nun köklü kulüplerinden biri olan Eskişehirspor ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

D’S damat markasının dünya modasında elde ettiği başarıları spor sponsorlukları ile taçlandırdığını vurgulayan Osman Arar, “Radyo zamanlarından beri şahsım adına takip ettiğim, Kamuran’ıyla Fethi’siyle hafızalarımıza kazınan Anadolu efsanesinin bugün yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünya modasının yükselen yıldızı D’S damat markamızla Eskişehirspor’un başarısı için sinerji yaratacağımıza, takıma dinamizm ve heyecan getireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.


Paylaş

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Diğer Haberler