İşte Eskişehirspor'un yeni sezon formaları

TFF 2. Lig 2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında hazırlıklarına devam eden Eskişehirspor'da, bugün MS Sports ile 3 seneliğine forma sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.

Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, MS Sports kurucuları Siegmar Tittjung ve Murat Semiz ile sportif direktör Murat Daldık’ın katıldığı imza töreninde yeni sezon formalarının tanıtımı yapıldı.

Yapılan lansman toplantısında Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek firma yetkililerine şu sözlerle teşekkür etti; “Zor günler geçirdiğimiz bu günlerde güzel gelişmeler de yaşanıyor. MS Sports ile 3 yıllık bir sözleşme imzaladık. Kendileri önümüzdeki 3 sezon boyunca kulübümüzün forma ve antrenman malzemelerini tamamen ücretsiz olarak karşılayacaklar. Önceden forma sponsorluklarına rağmen kulübümüz aldığımız her bir forma için firmalara ödeme yapıyordu. Bu sezon hiçbir şekilde bir ödeme yapmayacağız. Kulübün bu anlamda bir gideri olmayacak. Her talebimize yapıcı bir şekilde yanıt veren firma yetkililerine teşekkür ederim. “

Yapılan sponsorlukla ilgili süreci yöneten sportif direktörümüz Murat Daldık ise sözleşme detaylarını verdiği konuşmasında firma yetkililerinin, Eskişehirsporun marka değerinin farkında olduğunu anlatarak; “Faaliyetlerine Avrupa’da devam eden MS Sports firması ile anlaşmış bulunuyoruz. Türkiye’de anlaştıkları ilk kulüp biziz. Eskişehirspor hakkında çok güzel düşüncelere sahipler. Yaptıkları araştırmalar sonucunda bizi tercih etmişler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Eskişehirspor’un marka değerinin ne kadar yüksek olduğunun farkındalar. Güzel bir işbirliği olacak. Türkiye’de Eskişehirspor dışında bir takım ile çalışmıyorlar. Önümüzdeki günlerde ne olur bilmiyorum ancak şimdilik sadece Eskişehirspor ile işbirliği yapıyorlar” dedi.

Daldık, federasyonun önümüzdeki sezon için açık renk ve koyu renk olmak üzere iki forma istediğini vurgularken; MS Sports’un kulübümüzün talebi doğrultusunda bir forma daha hazırlayacağını da sözlerine ekledi. Firmanın tasarım çalışmalarını yürüttüğü üçüncü formamızın kararını ise; taraftarımız verecek. Firmanın internet sitesi üzerinden Pazartesi günü açılacak anket sonucunda; formamız alternatifler arasından seçim, taraftarımız tarafından yapılacak.

MS Sports firması; bu anlaşmanın yanı sıra ülkemizde süren yangınlardan duydukları üzüntü sonrası Eskişehirspor Hatıra Ormanı kampanyamıza 500 adet fidan bağışında bulunacaklar. Firma yetkilileri ayrıca TEMA vakfına da 500 adet fidan bağışlayacaklar.

Diğer yandan; MS Sports yetkilileri takımımızın yeni sezonda oynayacağı ilk mücadele olan Karacabey Belediyespor maçının deplasman masraflarını da üstlenerek, takımımıza karşı olan desteklerini belirtmek istediklerini ifade ettiler.


Paylaş

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Diğer Haberler